...
Talentutvikling i klassisk ballett i juni hvert år
Ballettforestillinger tor 13.-lø 15. des på Rikscenen, Schous plass!

Her ligger oppdatert informasjon om billettsalg til ballett galla forestillingene JULE GALLA
- med mini turne 8. des i Fagernes kulturhus og 13.-15. des på Riksscenen, Schous plass i Oslo!

NB! Billetter refunderes ikke, så vær ekstra nøye med hvilken forestilling du kjøper billetter til.

Mini turne 8. des i Fagernes kulturhus:
https://www.fagerneskulturhus.no/program-og-billetter/jule-galla/

Hvem danser på denne forestillingen:
LØRDAG 8. DES FORESTILLINGEN KL 16-1720 I FAGERNES KULTURHUS:
Satsningsparti Nivå 1.
Satsningsparti Nivå 3.
Satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof
Ballett Sats, lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, 7-10 år
Ballett Sats, tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, 7-10 år
Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, 11-14 år
Etnedal kulturskole
Vestre Slidre kulturskole
FRIKAR

Billetter til Riksscenen, Schous pl, tors 13.- lø 15. des 2018:
Tors kl 18
https://pay.ebillett.no/purchase.php?partner_id=180&show_id=1300
Fre kl 18
https://pay.ebillett.no/purchase.php?partner_id=180&show_id=1301
Lør kl 12
https://pay.ebillett.no/purchase.php?partner_id=180&show_id=1302
Lø kl 1430
https://pay.ebillett.no/purchase.php?partner_id=180&show_id=1303
Lø kl 17
https://pay.ebillett.no/purchase.php?partner_id=180&show_id=1308

Hvem danser på disse forestillingene:
TORS TIL LØ 13.-15. DES PÅ RIKSSCENEN, SCHOUS PL:

Program 13.-15. des 2018

Torsdag 13 des kl 18-1920:
Satsningsparti Nivå 2.
Satsningsparti Nivå 3.
Satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof
Element Soul Crew (breakdance)
Gr 1 småbarnsballett:
Ballett 9-11 år TIRS kl.19.00-20.00 Grenseveien
Gr 2 småbarnsballett:
Ballett Bergtunet 6-8 år tirs kl 18.15-19.00
Ballett Bergtunet tors kl 18.00-18.45, 6-8 år

Fredag 14. des kl 18-1920:
Satsningsparti Nivå 2.
Satsningsparti Nivå 3.
Satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof
Gr 3 småbarnsballett:
Ballett 6-7 år MAN kl.16.15-17.00 Årvoll skoles samlingssal
Ballett 6-8 år TIRS kl.18.15-19.00 Grenseveien
Gr 4 småbarnsballett:
Ballett/jazz 7-9 år TORS kl.16:30-17:15 nedre bekkelaget skole
Ballett Disen skole/AKS, man, kl 15.15-16.00, 2.-3. klasse

Lørdag 15 des kl 12-1320:
Satsningsparti Nivå 0.
Satsningsparti Nivå 3.
satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof
Ballett Sats, tirs/lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, 7-10 år
Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, 11-14 år
Gr 5 småbarnsballett:
Ballett 4-5 år TIRS kl.17.30-18.15 Grenseveien
Ballett Bergtunet, tors kl 17.15-18.00, 4-6 år
Gr 6 småbarnsballett:
Ballett Bergtunet 4 - 5 år TIRS kl.17.30-1815
Ballett 3-5 år MAN kl 17.00-17.45 Årvoll skole
Ballett Grefsen ms tors kl 17.00-17.45, alder 4-6 år

Lørdag 15 des, kl 1430-1550:
Satsningsparti Nivå 1.
Satsningsparti Nivå 3.
Satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof.
Ballett Sats, tirs/lør kl 14.15-15.00 Sandvika folkets hus, 4-6 år
Gr 7 småbarnsballett:
Ballett 6-8 år MAN kl.17.45-18.30 Trikkehallen
Ballet year 1-2 MON 15.15-16.00 OIS
Gr 8 småbarnsballett:
Ballett 4-5 år MAN kl.17.00-17.45 Trikkehallen

Lørdag 15 des, kl 17-1820:
Satsningsparti Nivå 1.
Satsningsparti Nivå 3.
Satsningsparti Nivå 4.
Satsningsparti preprof.
Element Soul Crew (breakdance)
Gr 9 småbarnsballett:
Ballett 5-7 år TORS kl.17.15-18.00 Nedre Bekkelaget skole
Ballett på Korsvoll skole, 2.- og 3. klasse, fredag kl.14.45-15.30
Gr 10 småbarnsballett:
Ballett på Korsvoll skole, 1.klasse, Fredag kl.14.00-14.45
Ballett Grefsen ms, tors kl 17.45-1830 alder 7-9 år ny tid

 

 

Se oversikt her på hvem som danser på de ulike forestillingene:

Torsdag 13 des kl 18-1920:
Nivå 3. 9-11 år grenseveien
Nivå 4. 11-14 år grenseveien
preprof grenseveien
Element Soul Crew (breakdance)
Nivå 2. 7-9 år grenseveien

Fredag 14. des kl 18-1920:
Nivå 3. 9-11 år grenseveien
Nivå 4. 11-14 år grenseveien
preprof grenseveien
Nivå 2. 7-9 år grenseveien

Lørdag 15 des kl 12-1320:
Nivå 3. 9-11 år grenseveien
Nivå 4. 11-14 år grenseveien
preprof grenseveien
Nivå 0 alder 5-6 år grenseveien
Ballett Sats, lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
Ballett Sats, tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år

Lørdag 15 des, kl 1430-1550:
Nivå 3. 9-11 år grenseveien
Nivå 4. 11-14 år grenseveien
preprof grenseveien
nivå 1. 6-7 år grenseveien
Ballett Sats, lør kl 14.15-15.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år
Ballett Sats, tirsdag kl 16.30-17.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år

Lørdag 15 des, kl 17-1820:
Nivå 3. 9-11 år grenseveien
Nivå 4. 11-14 år grenseveien
preprof grenseveien
Element Soul Crew (breakdance)
nivå 1. 6-7 år grenseveien

TORSDAG 13 DES FORESTILLINGEN kl 18-1920:
tors 13 des kl 18-1920
Gr 1:
Ballett 9-11 år TIRS kl.19.00-20.00 Grenseveien

tors 13 des kl 18-1920
Gr 2:
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 6-8 år tirs kl 18.15-19.00
Ballett Bergtunet gård (motorikkrommet 1 etg), Bergsalleen 21, tors kl 18.00-18.45, 6-8 år

FREDAG 14 DES FORESTILLINGEN kl 18-1920:
fre 14 des kl 18-1920
Gr 3:
Ballett 6-7 år MAN kl.16.15-17.00 Årvoll skoles samlingssal
Ballett 6-8 år TIRS kl.18.15-19.00 Grenseveien

fre 14 des kl 18-1920
Gr 4:
Ballett/jazz 7-9 år TORS kl.16:30-17:15 nedre bekkelaget skole
Ballett Disen skole/AKS, man, kl 15.15-16.00, 2.-3. klasse

LØRDAG 15 DES FORESTILLINGENE fordelt på tre forestillinger gjennom dagen:
Forestilling kl 12-13.20
lør 15 des kl 12-1320
Gr 5:
Ballett 4-5 år TIRS kl.17.30-18.15 Grenseveien
Ballett Bergtunet gård (motorikkrommet 1 etg), Bergsalleen 21, tors kl 17.15-18.00, 4-6 år

lør 15 des kl 12-1320
Gr 6:
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 4 - 5 år TIRS kl.17.30-1815
Ballett 3-5 år MAN kl 17.00-17.45 Årvoll skoles samlingssal
Ballett Grefsen menighetssenter, tors kl 17.00-17.45, alder 4-6 år

Forestilling kl 1430-1550
lør kl 1430-1550
Gr 7:
Ballett 6-8 år MAN kl.17.45-18.30 Trikkehallen
Ballet year 1-2 MON 15.15-16.00

lør kl 1430-1550
Gr 8:
Ballett 4-5 år MAN kl.17.00-17.45 Trikkehallen

Forestilling kl 17-1820
Gr 9:
lør 15 des kl 17-1820
Ballett 5-7 år TORS kl.17.15-18.00 Nedre Bekkelaget skole
Ballett på Korsvoll skole, 2.- og 3. klasse, fredag kl.14.45-15.30

lør 15 des kl 17-1820
Gr 10:
Ballett på Korsvoll skole, 1.klasse, Fredag kl.14.00-14.45
Ballett Grefsen menighetssenter, tors kl 17.45-1830 alder 7-9 år ny tid

Alle disse gruppene deltar:
Satsningsparti nivå 0 Grenseveien
Satsningsparti nivå 1 Grenseveien
Satsningsparti nivå 2 Grenseveien
Satsningsparti nivå 3 Grenseveien
Satsningsparti nivå 4 Grenseveien
Preprofesjonelt nivå Grenseveien
DNBS Masterclass Grenseveien
Ballett Sats, lør kl 14.15-15.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år
Ballett Sats, lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år
Ballett Sats, tirsdag kl 16.30-17.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år
Ballett Sats, tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
Breakdance onsdager, Bærum Montesorriskolen kl 15-1600
Element Soul Crew tors kl 1830-20, og fredag kl 19.00-20.30
Ballett Grenseveien 4-5 år TIRS kl.17.30-18.15
Ballett Grenseveien 6-8 år TIRS kl.18.15-19.00
Ballett Grenseveien 9-11 år TIRS kl.19.00-20.00
Ballett Trikkehallen 4-5 år MAN kl.17.00-17.45
Ballett Trikkehallen 6-8 år MAN kl.17.45-18.30
Ballet OIS year 1-2 and 3-4 MON 15.15-16.00
Ballett Årvoll skole lekesal 6-7 år MAN kl.16.15-17.00
Ballett Årvoll skoles lekesal 3-5 år MAN kl 17.00-17.45
Ballett 1.kl Korsvoll skole aks FRE kl.14.00-14.45
Ballett 2.-3 Korsvoll skole aks FRE kl.14.45-15.30
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 4 - 5 år TIRS kl.17.30-1815
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 6-8 år tirs kl 18.15-19.00
Ballett Disen skole/AKS, man, kl 15.15-16.00, 1.-3. klasse
Ballett/jazz Nedre Bekkelaget skole 5-7 år TORS kl.17.15-18.00
Ballett/jazz Nedre Bekkelaget skole 7-9 år TORS kl.16:30-17:15
Ballett Bergtunet gård (motorikkrommet 1 etg), Bergsalleen 21, tors kl 17.15-18.00, 4-6 år
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 4 - 5 år TIRS kl.17.30-1815
Ballett Bergtunet gymsalen i underetg 6-8 år tirs kl 18.15-19.00
Ballett Bergtunet gård (motorikkrommet 1 etg), Bergsalleen 21, tors kl 17.15-18.00, 4-6 år
Ballett Bergtunet gård (motorikkrommet 1 etg), Bergsalleen 21, tors kl 18.00-18.45, 6-8 år
Ballett Grefsen menighetssenter, tors kl 17.00-17.45, alder 4-6 år
Ballett Grefsen menighetssenter, tors kl 17.45-1830 alder 7-9 år ny tid
Teater/impro/ballett Bærum Montessoriskole kl 13.00-14.00 alder 6-8 år (trinn 1-3)
Impro/ballett Bærum Montessoriskolen kl 14.00-15.00 alder 8-12 år (trinn 4-7)
Breakdance Bærum Montessoriskole kl 15.00-16.00 alder ca 6-9 år